להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


קידום אתרים

פרסום באינטרנט הופך יותר ויותר יעיל, מדי יום יותר ויותר גולשים מחפשים באינטרנט מוצרים ושירותים שונים, מידע ועוד. שיווק באינטרנט להבדיל משיטות פרסום אחרות, הינו זול יותר ומאפשר כלי מדידה נוח ומדויק. היתרון של שיווק באינטרנט הוא האפשרות של חברות קטנות או עצמאיים להתחרות מול החברות הגדולות

בניית אתרים ומחשבה על שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט מתחיל כבר בהליך בניית אתרים. בניית אתר מאפשרת לכם להציג את השירותים או המוצרים שהנכם מעוניינים למכור, באתר תוכלו להציג את החברה, לפרסם מאמרים, למכור ועוד. בניית אתר מחייבת התייחסות כבר מהשלבים הראשונים של הבניה כגון מילות מפתח, תוכן מקורי מפת האתר וכדומה.
שיווק באינטרנט שייך לתחום קידום אתרים, אך ניהול האתר כגון בדיקת מהירות עליית האתר, תקינות האתר, עדכון האתר, הוספת תוכן איכותי ומקורי, דפי נחיתה, בדיקת דואר וכדומה.

שיווק באינטרנט כולל מספר תחומים. שיווק באינטרנט במנועי החיפוש ובראשם גוגל , החיפוש בגוגל מתבצע לרוב באמצעות חיפוש מילות מפתח, אתר הבנוי בצורה נכונה ורלוונטי לאותן מילות מפתח ידורג גבוה יותר ויופיע בעמודים הראשונים של החיפוש. אתר המדורג גבוה המשמעות היא שיותר גולשים יכנסו לאתר.

שיווק באינטרנט – כל הדרכים
שיווק באינטרנט באמצעות קידום אתרים אורגני יכול לקחת לפחות מספר חודשים, אתרים חדשים המעוניינים בתנועה של גולשים באתר יכולים לבצע בזמן זה קידום אתרים ממומן. שיווק ממומן הינו על ידי קישורים הנמצאים בחלק העליון של דף התוצאות ובצד שמאל של עמוד התוצאות. התשלום מתבצע לפי הקלקה.

שיווק באינטרנט יכול להיעשות באמצעות פרסום מאמרים באתרים השונים, רישום בפורטלים השונים, כתיבת בלוגים, החלפת וקישורים , פרסום באנרים באתרים השונים. מטרת שיווק באינטרנט הוא להביא את הגולשים אל האתר שלכם, שיגלשו בו, שילמדו אודות החברה והמוצרים או השירותים שהנכם מעוניינים למכור.

שיווק באינטרנט חיוני לכל אתר הקיים ברשת, אנשים רבים בונים אתר שבפועל הגולשים אינם מגיעים אליו. שיווק באינטרנט משמעו להביא את הגולשים להכיר את האתר, מאמר מיוחד המפורסם באחד מאתרי התוכן יביא את הגולשים לאחר קריאת המאמר לעבור אל האתר שלכם על מנת לקרוא יותר. שיווק באינטרנט הינו קידום אתרים ולכן הוא מתאים לכל אתר כגון מאמנים,רואי חשבון, עורכי דין, מאמנים אישיים וכדומה. גם אתרים המציעים שירותים שונים כגון שירותי תרגום, שירותי משרד, שיווק באינטרנט מתאים לכל אתר.

קידום אתרים לסיכום
שיווק באינטרנט למעשה מדבר על קידום אתרים, לפרסם את האתר על גבי הרשת ולהגדיל את מספר הגולשים שיהפכו ללקוחות שקונים או שמשאירים פרטים. שיווק באינטרנט מתחיל עוד בשלב בניית אתרים, גם לאחר בניית האתר יש להמשיך ולפרסם את האתר, לעדכן את האתר בתוכן חדש ובמבצעים, לבדוק את ביצועי האתר ולשנות בהתאם.

השלבים הנוספים בהליך בניית אתרים:

בניית אתרים – השלבים בתמצות
בניית אתרים - שלב ראשון - רגע לפני
בניית אתרים - שלב שני –מחקר שוק
בניית אתרים - שלב שלישי- מילות מפתח
בניית אתרים - שלב רביעי – עיצוב אתרים
בניית אתרים - שלב חמישי – כתיבת תוכן
בניית אתרים - שלב שישי – הקמת האתר, דומיין ואחסון אתרים
בניית אתרים - שלב שמיני – ניתוח ביצועי האתר
 

 בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |