להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


 כתיבת תוכן
 
כיום אתר אינטרנט הוא חובה לכל עסק. ועסקים רבים שהבינו את הפוטנציאל הרב שיש באינטרנט הפכו את האינטרנט לעוד ערוץ שיווקי נוח וזול. עם זאת אין זה  מספיק לפנות לחברת לשם בניית אתר,
 
על מנת שהאתר יניב רווחים ויסייע לעסק חשוב לתחזק את האתר, כוון שאתר שאינו מתוחזק ואינו מתחדש עם העסק הופך את נושא בניית אתר למיותר. בניית אתרים  מחייבת מעבר לבנייה גם לשמור על האתר מעודכן ולדאוג לקידומו במנועי  החיפוש.
 
בניית אתרים חשוב שתתחיל בהכרת העסק, הכרת החזון של העסק והמטרות של העסק. בניית אתרים ללא הכרת התחום תביא לאתר שאינו מועיל ומוסיף לעסק ולמעשה מהווה הוצאה מיותרת.
 
בניית אתרים מחייבת שבניית האתר תעשה עם מערכת תוכן איכותית. המשמעות של מערכת תוכן היא שעדכון האתר הופך לפשוט וקל עבור בעל האתר שיכול לעדכן דפים ולהוסיף תוכן לאתר. מעבר לכל מערכת תוכן הינה מותאמת למנוע החיפוש בצורה הטובה ביותר והאתר יקודם בצורה הטובה ביותר.
 
הבחירה של חברת בניית אתרים חשובה על מנת שתדע לתכנן ולבנות עבורכם אתר שתתאים לצרכים העסקיים שלכם ויקדמו את האתר בצורה הטובה ביותר.חברת בניית אתרים שלא תבצע לפני בניית האתר מחשבה וסקר שוק תבנה אתר ירוד שלא יתרום לעסק. חברת בניית אתריםבעלת מיומנות מקצועית שתתחיל בלימוד התחום ובצרכי העסק, תקים אתר  שיתרום לעסק ותדאג גם לתחום של קידום אתרים.. אתר אינטרנט טוב שיהיה מחייב להיות מלווה בתהליך של קידום אתרים.
 
היתרונות של כתיבת תוכן
בראש ובראשונה כתיבת תוכן משמשת אתכם להציג את עצמכם, את השירותים או המוצרים שהנכם מוכרים. הגולשים יכולים ללמוד עליכם, על הניסיון  שלכם. הגולשים לומדים להכיר אתכם ואתם מעניקים לגולשים מידע חיוני ללקוחות הפוטנציאליים שלכם.
 
כתיבת תוכן לא מחייב להישאר רק באתר שלכם. כתיבת תוכן מאפשר לכם לפרסם מאמרים שיווקים גם באתרי מאמרים. תוכן עדכני וחדש נהנה מחשיפה ממוקדת ללא צורך להוציא הון על פרסום.  מאמרים שהנכם מפרסמים על גבי הרשת תורמים לכם להפוך מומחים בתחומכם, וליהנות מיתרון משמעותי  על פני מתחריכם בתחום.
 
כתיבת תוכן הוא חלק בלתי נפרד מהליך קידום אתרים, לכן כתיבת מאמרים מאפשר לכם להשיג קישורים נכנסים לאתר שלכם. קישורי אלו הם חד כיווונים שהינם מצרך יקר בתחום קידום אתרים ומעבר לכך משמעו קידום האתר שלכם  בתוצאות החיפוש.
 
כתיבת מאמרים רבים באתרים שונים תהפוך  את הקישורים הנכסים לאתרכם ותשפר את המיקום שלכם בתוצאות החיפוש. כמו כן בעלי אתרים אחרים יכולים לפרסם את המאמרים שלכם באתרים שלהם ולהעניק לכם את הקרדיט, דבר שיוסיף לכם גם פרסום וגם הכרה כמומחה בתחום. פרסום מאמרים הינה דרך נוחה וזולה לפרסום מקוון מבלי להוציא הון על פרסום באינטרנט.
 
איך כותבים מאמר איכותי
רגע לפני שאתם מסתערים על המאמר, חשוב שתחשבו על מה אתם רוצים לכתוב. מקדו את נושא הכתיבה לנושא אחד רשמו ראשי פרקים של המאמר. תכנון זה יקל עליכם להיות עקביים במאמר ולא לקפוץ מנושא לנושא.
 
דיוק זו מילת המפתח, אל תרשמו דברים שאינם מבוססים או לא נכונים. חשוב לפרסם מידע אמין, ונכון.
 
כתבו ללא טעויות כתיב וללא טעויות  תחביריות. כתבו פסקאות קצרות, כותרות מפתות שיימשכו את הגולש להמשיך לקרוא ועם זאת לא כותרות מופרכות.
 
רשמו תמציתי בבהירות ולעניין, זכרו הגולש מעיין בטקסט בשלב הראשון ומחפש את מה שמעניין אותו, טקסט ארוך מדי או עמוס יגרום לגולש צאת מהאתר.
 
אל תרשמו מאמרים לגוגל אלא לגולש, כן, חשוב להכניס את מילות המפתח לאתר אך זכרו שבסופו של דבר הגולש הוא הלקוח שלכם ולא גוגל. כמו כן עודף של מילות מפתח עלול ליצור עודף אופטימיזציה שיכול לפגום בקידום של האתר.
 
אתם רושמים מאמר לגולשים חשוב לכם שהמאמר יפיק עבורכם הנעה לפעולה, רשמו במאמר היכנסו, קראו, רכשו וכגדומה אלו מילים המכוונות לפעולה ומומלץ להכניס אותם בסוף המאמר.
 
לסיום, בניית אתר אינה מספיקה שהאתר יעלה לאוויר ויופיע שם, חשוב ליצור תנועה אל האתר, חשוב לבצע פעולות קידום שיביאו את האתר אל ראש דפי האתר, גם אם מדובר במילות קידום עם זנב ארוך.  חשוב לשמור על האתר מעודכן, לא להשאיר ברכת שנה טובה עד לחג הפסח. להוסיף מאמרים ותכנים נוספים לאתר לפחות פעם בחודש.
 
 
 


בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |